Daina Kļava                         

daina@musturi.lv 

+371 29 437 117

„Musturu” tautastērpu darbnīca dibināta 2010. gadā. Divu draudzeņu kopīgs vaļasprieks pārtapa mērķtiecīgā profesionālā darbībā. Tautasdeja ir visa sākums un turpinājums.

Divi deju kolektīvi –  VPDK „Mārupieši” un  VPDK „Dārta” ir mums visīpašākie. Tur divreiz nedēļā pazūdam pašas, taču pa īstam savējo ir daudz, daudz vairāk. Dejotāji, dziedātāji un mūziķi, ar kuriem satiekamies lielākos un mazākos svētkos, festivālos, estrādēs un ielu gājienos, kļūst par mūsu draugiem un pastāvīgajiem klientiem. Viņiem esam pateicību parādā par uzticēšanos.

Gadu pirms valsts simtgades svinībām esam sasniegušas latviski maģisko skaitli – septiņi. Septiņi gadi darba un pieredzes, prieka un asaru, cīņu un uzvaru. 

Cienījamā žūrija ikgadējās skatēs mūsu darinātos tērpus ir gan slavējusi, gan pēlusi. Esam kopā ar kolektīvu vadītājiem gan mācījušās no kļūdām, gan palikušas pie sava. Cienot pagātni, meklējam jaunus risinājumus, vienmēr gatavas augt un pilnveidoties.


SAZINIES AR MUMS

Evija Freiberga

evija@musturi.lv                     

+371 22 520 247

Mēs darinām tērpus gan pašmāju, gan daudzajiem ārzemju latviešu kolektīviem un ar lielu prieku un atbildības sajūtu – arī individuāliem valkātājiem.

Mēs varam parūpēties par kolektīva tēlu gan uz skatuves, gan mēģinājumu procesā, piedāvājot attiecīgu apģērbu katram gadījumam.

Ražošanas procesā palaikam kas paliek pāri – kāds diega gals, brunča stūris –, taču laiks un iedvesma mūs neatstāj! Tās rezultātā pamazām rodas ikdienā valkājamo apģērbu kolekcija, kur spilgti savu raksturu parāda tautiskie elementi. 

Ja vēlaties dzimtā novada rakstu sajust uz ādas arī darba dienā, tad „Musturu” darbnīca ir īstā vieta, kur to realizēt.